Naprawa komputerów

Kiedy komputer zaczyna wolniej pracować, zawiesza się lub dzieją się inne „dziwne rzeczy”, to znak, że nadszedł czas odnowy informatycznej. Przyczyny takich problemów mogą leżeć po stronie uszkodzonego sprzętu lub oprogramowania. Nasz serwis komputerowy zajmuje się naprawą sprzętu i przywróceniem jego pełnej funkcjonalności. W razie konieczności doradzimy, które części warto wymienić, aby komputer znów zaskakiwał szybkością działania.

Oferujemy dojazd na terenie Częstochowy i okolic. Zapewniamy części niezbędne do każdej naprawy, na które udzielamy również gwarancji. Przed podjęciem pracy przedstawiamy kosztorys naprawy i doradzamy najlepsze możliwe rozwiązanie problemu. Naprawa komputerów w większości przypadków możliwa jest do wykonania na miejscu u Klienta.

Raz na jakiś czas zalecamy konserwację i czyszczenie komputera. Konserwacja obejmuje zarówno optymalizację systemu Windows, usuwanie podejrzanego oprogramowania, a w razie konieczności czyszczenie komputera wewnątrz obudowy. Jeśli komputer zaczyna głośno pracować lub się często zawiesza i resetuje to znak, że należy przeprowadzić gruntowną konserwację. Dzięki takiemu zabiegowi możemy przedłużyć znacząco żywotność urządzenia.

Naprawa komputerów CzęstochowaSerwis komputerowy to m.in.:

  • naprawa, rozbudowa i modernizacje komputerów
  • optymalizacja działania oprogramowania w komputerze
  • usuwanie wirusów, trojanów i innych zagrożeń
  • odzyskiwanie danych i haseł